Saltar apartados

PERSONAL DOCENT I INVESTIGADOR

 

ÀREA DIDÀCTICA DE L'EXPRESSIÓ CORPORAL

 

Ávalos Ramos, Sandra

Associada 

Tel: 96 903400

ext.: 2099

Sandra.Avalos@ua.es Despatx: 0702P2010

Carreres Ponsoda, Federico

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2142

fcarreres@ua.es Despatx: 0702P2012

Carro Verdú, Francisco Javier

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2146

fj.carro@ua.es Despatx: 0702P2009

Chinchilla Mira, Juan José

Contractat Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2207

jj.chinchilla@ua.es Despatx: 0702P2007

Ferriz Valero, Alberto

Associat

Tel:96 5903400

ext.: 2146

alberto.ferriz@ua.es Despatx: 0702P2009

García Martínez, Salvador

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2146

salvador.garcia@ua.es Despatx: 0702P2009

Guillén Guillén, Eva

Titular Universitat

Tel: 96 5903400

ext.: 1251

eva.guillen@ua.es Despatx: 0702P2005

Jiménez Olmedo, José Manuel         

Ajudant Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2297

j.olmedo@ua.es Despatx: 0702P2019

Paredes Ortiz, Jesús

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2270

j.paredes@ua.es Despatx: 0702P2013

Sáiz Colomina, Sheila

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 1219

sheila.saiz@ua.es Despatx: 0702P2003

Sánchez García, Luís Fermín

Associat

 

Tel: 96 5903400

ext.: 2297

 lf.sanchez@ua.es Despatx: 0702P2019

Suárez Llorca, Concepción

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2489

Concepcion.Suarez@ua.es Despatx: 0702P2004

Valdivia Rayo, Juan

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 2270

juan.valdivia@ua.es Despatx: 0702P2013

Vega Ramírez, Lilyan

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2099

Lilyan.Vega@ua.es Despatx: 0702P2010

 

ÀREA DIDÀCTICA DE L'EXPRESSIÓ PLÀSTICA

 

Faya Alonso, Úrsula

Associada

Tel: 96 5903723 ursula.faya@ua.es Despatx: 0702P2015

Fernández Herrero, Jorge

Associat

Tel: 96 5903723 jorge.herrero@ua.es Despatx: 0702P2015

Manzanaro García, Agustín               

Associat

Tel: 96 5903723 Agustin.Manzanaro@ua.es           Despatx: 0702P2015

Miralles Llorens, Lilia

Associada

Tel: 96 5903723 limillo@ua.es Despatx: 0702P2015

 

ÀREA DIDÀCTICA DE LES CIÈNCIES EXPERIMENTALS

 

Álvarez Herrero, Juan Francisco

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2496

juanfran.alvarez@ua.es  Despatx: 0702P2024

Bocanegra García, Fernando

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2225

bocanegra@ua.es Despatx: 0702P2023

Colomer Barberá, Rafael

Associat

Tel: 96 5903400

ext.:2128

rafa.colo@ua.es Despatx: 0702P2021

Domenech Blanco, Josep Lluis          

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2485

jl.domenech@ua.es Despatx: 0702P2022

Fernández González, Jorge

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2233

jorge.fernandez@ua.es                Despatx: 0702P2020

García Lillo, José Antonio

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2225

josea.garcia@ua.es Despatx: 0702P2023

Juan Gómez, Inmaculada

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2496

inma.juan@ua.es Despatx: 0702P2024

Limiñana Morcillo, Rubén

Ajudant Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2128

ruben.lm@ua.es Despatx: 0702P2021

Luján Feliu-Pascual, Isabel

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2128

isa.lujan@ua.es Despatx: 0702P2021

Martínez Torregrosa, Joaquín

Catedràtic Universitat

Tel: 96 5903400

ext.: 2485

Joaquin.Martinez@ua.es Despatx: 0702P2022

Menargues Marcilla, Asunción

Ajudant Doctora

Tel: 96 5903400

ext.: 2128

a.menargues@ua.es Despatx: 0702P2021

Navarro Pastor, Manuel

Contractat Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2497

Manuel.Navarro@ua.es Despatx: 0702P2025

Nicolás Castellano, Carolina

Becària

Tel: 96 5903400

ext.: 2233

carolina.nicolas@ua.es Despatx: 0702P2020

Osuna García, Luis

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2485

Luis.Osuna@ua.es Despatx: 0702P2022

Quinto Medrano, Patricia

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2225

 patricia.quinto@ua.es Despatx: 0702P2023

Rosa Cintas, Sergio

Ajudant Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2233

sergio.rosacintas@ua.es Despatx: 0702P2020

Savall Alemany, Francisco

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2225

Paco.savall@ua.es Despatx: 0702P2023

Toledo Jiménez, Beatriz

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2233

Beatriz.toledo@ua.es Despatx: 0702P2020

Toledo Jiménez, María Elena

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2233

Me.toledo@ua.es Despatx: 0702P2020

Trompeta Carpintero, Antonia

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 2496

Antonia.Trompeta@ua.es Despatx: 0702P2024

 

 ÀREA DIDÀCTICA DE LES CIÈNCIES SOCIALS

 

Aguilar Hernández, Bárbara

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

barbara.aguilar@ua.es Despatx: 0702P1010

Candela Sevila, Virgilio Francisco

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

virgilio.candela@ua.es Despatx: 0702P1010

Castillo Álvarez, Domingo

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

dcastillo@ua.es Despatx: 0702P1010

Díez Ros, María del Rocío

Contractada Doctora

Tel: 96 5903400

ext.: 2479

Rocio.diez@ua.es Despatx: 0702P2008

Gómez Trigueros, Isabel María         

Associda

Tel: 96 5903400

ext.: 2479

Isabel.gomez@ua.es Despatx: 0702P2008

Moreno Fonseret, Roque

Catedràtic Universitat

Tel: 96 5903400

ext.: 2501

roque.moreno@ua.es Despatx: 0702P2006

Pérez Castelló, Teresa Dolores

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

teresa.castello@ua.es Despatx: 0702P1010

Ponsoda López de Atalaya, Santiago

Ajudant Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

 santiago.ponsoda@ua.es  Despatx: 0702P1010

Quiñonero Fernández, Francisco

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

Francisco.quinonero@ua.es           Despatx: 0702P1010
 

Rosser Limiñana, Pablo Manuel

Associat
Tel: 96 5903400

ext.: 1217

 pablo.rosser@ua.es  Despatx: 0702P1010

Sebastiá Alcaraz, Rafael

Titular Universitat

Tel: 96 5903716 Rafael.sebastia@ua.es Despatx: 0702P1012

Seva Cañizares, Francisco

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

Francisco.seva@ua.es Despatx: 0702P1010

Soriano López, Carmen

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 1217

Carmen.Soriano@ua.es Despatx: 0702P1010

Tonda Monllor, Emilia María

Catedràtica Escola Universitària

Tel: 96 5903719 Emilia.tonda@ua.es Despatx: 0702P1013

Vera Muñoz, Isabel

Col·laboradora Honorífica

Tel: 96 5903712 Vera@ua.es Despatx: 0702P1011

 

ÀREA DIDÀCTICA I ORGANITZACIÓ ESCOLAR

 

Antón Ros, Alexandra

Associada

Tel: 96 5903724

 sandra.anton@ua.es Despatx: 0702P1052

Colomina Domenech, María Francisca

Associada

Tel: 96 5903724 Paqui.colomina@ua.es Despatx: 0702P1052

Díaz Rodríguez, Vicente

Associat

Tel: 96 5903724 Vicente.diaz@ua.es Despatx: 0702P1052

Ferrándiz García, Aurelio

Associat

Tel: 96 5903724 Aurelio.Ferrandiz@ua.es              Despatx: 0702P1052

García Vera, Victoria Eugenia

Col·laboradora Honorífica

  vegarcia@ua.es  

Giner Gomis, Antonio Vicente

Titular Universitat

Tel: 96 5903400

ext.: 2493

A.Giner@ua.es Despatx: 0702P1001

González Collado, Irene

Associada

Tel: 96 5903724

 irene.gonzalez@ua.es Despatx: 0702P1052

Hernández Amoros, María José

Ajudant Doctora

Tel: 965903722

 

Josefa.hernandez@ua.es Despatx: 0702P1002

Iglesias Martínez, Marcos Jesús

Contractat Doctor

Tel: 96 5909857 marcos.iglesias@ua.es Despatx: 0702P1005

Lozano Cabezas, Inés

Contractada Doctora

Tel: 96 5909857 Ines.Lozano@ua.es Despatx: 0702P1005

Martínez Ruiz, María Ángeles

Catedràtica Universitat

Tel: 96 5903400

ext.: 1235

MA.Martinez@ua.es Despatx: 0702P1008

Oltra Llin, Ferrán

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

Ferran.oltra@ua.es Despatx: 0702P1047

Pastor Verdú, Francisco Ramón

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

Francisco.Pastor@ua.es Despatx: 0702P1047

Rico Gómez, María Luisa

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

marialuisa.rico@ua.es Despatx: 0702P1047

Ripoll Ferrándiz, Joaquín

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

Joaquin.Ripoll@ua.es Despatx: 0702P1047

Roig Vila, Rosabel

Titular Universitat

Tel: 96 5903400

ext: 2498

Rosabel.roig@ua.es Despatx: 0702P1004

Sellés Miró, María Teresa

Associada

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

Teresa.selles@ua.es Despatx:0702P1047

Soler Azorín, Laura

Col·laboradora Honorífica

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

laura.soler@ua.es Despatx:0702P1047

Soriano Catalá, Santiago

Associat

Tel: 96 5903724

 santiago.soriano@ua.es Despatx: 0702P1052

Urrea Solano, Mª Encarnación

Becària

Tel: 96 5903400

ext.: 1262

 mayra.urrea@ua.es  Despatx:0702P1047

Victoria Alcaraz, Margarita Florentina

Associada

Tel: 96 590 3724 Marga.victoria@ua.es Despatx: 0702P1052

 

ÀREA EDUCACIÓ FÍSICA I ESPORTIVA

 

Carbonell Martínez, José Antonio       

Ajudant Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2154

josea.martinez@ua.es Despatx: 0702P2011

Cejuela Anta, Roberto

Contractat  Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 1294

Roberto.Cejuela@ua.es               Despatx: 0702P2018

Chulvi Medrano,, Iván

Associat

Tel:96 5903400

ext.: 2142

ivan.chulvi@ua.es Despatx: 0702P2012
Cortell Tormo, Juan Manuel

Contractat Doctor

Tel: 96 5903400

ext.: 2142

 JM.Cortell@ua.es Despatx: 0702P2012
Espina Agulló, José Julio

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1219

JJ.Espina@ua.es Despatx: 0702P2003
García Jaén, Miguel

Becari

Tel: 96 5903400

ext.: 2142

 m.garciajaen@ua.es Despatx: 0702P2012
Jové Tossi, Marcelo

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1219

Marcelo.Jove@ua.es Despatx: 0702P2003
Manchado López, Carmen

Contractada Doctora

Tel: 96 5903400

ext.: 3506

 Carmen.Manchado@ua.es         Despatx: 0702P2016

Pascual Verdú, Norberto

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2154

Norberto.Pascual@ua.es Despatx: 0702P2011

Pastor Navarro, Francisco Javier

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2146

j.pastor@ua.es Despatx: 0702P2009

Penichet Tomás, Alfonso

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2270

 alfonso.penichet@ua.es Despatx: 0702P2013

Pérez Turpin, José Antonio

Titular Universitat

Tel: 96 5903400

ext.: 2489

Jose.Perez@ua.es Despatx: 0702P2004

Polo Rubio, Miguel

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2297

miguel.polo@ua.es Despatx: 0702P2019

Pueo Ortega, Basilio

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2270

basilio@ua.es Despatx: 0702P2013

Rodríguez Sirvent, José Antonio

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 2146

rodriguez@ua.es Despatx: 0702P2009

Sebastiá Marhuenda, Jorge

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 2270

Jorge.Sebastia@ua.es Despatx: 0702P2013

Sellés Pérez, Sergio

Associat

Tel: 96 5903400

ext.: 1294

sergio.selles@ua.es Despatx: 0702P2018

Silvestre García, María del Mar

Associada

Tel: 96 5903400

Ext.: 1219

Maria.silvestre@ua.es Despatx: 0702P2003

Tortosa Martínez, Juan

Contractat Doctor

Tel: 96 5903400

Ext.: 3713

Juan.Tortosa@ua.es Despatx: 0702P2017

Zarco Pleguezuelos, Pablo

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 2099

Pablo.Zarco@ua.es Despatx: 0702P2010

 

ÀREA MÚSICA

 

Abad Chaves, Juana Mª

Associada

Tel: 96 5903400

Ext.: 2486

juana.abad@ua.es Despatx: 0702P2014

Botella Quirant, María Teresa

Associada

Tel: 96 5903400

Ext.: 2486

Maite.botella@ua.es Despatx: 0702P2014

Brotons Boix, María Fernanda

Associada

Tel: 96 5903400

Ext.: 2486

fernanda.brotons@ua.es Despatx: 0702P2014

Esteve Faubel, Jose María

Titular Universitat

Tel: 96 5903400

Ext.: 2484

Jm.esteve@ua.es Despatx: 0702P2001

Molina Valero, Miguel Angel

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 2486

Ma.molina@ua.es Despatx: 0702P2014

Prieto Alberola, Rafael

Catedràtic Escola Universitària           

Tel: 96 5909519 Rafael.Prieto@ua.es                  Despatx: 0702P2002

 

ÀREA TEORIA DE L'EDUCACIÓ

 

Beresaluce Díez, Rosario María

Associada

Tel: 96 5903400

Ext.: 2483

Rosario.beresaluce@ua.es Despacho: 0702P1007

Gavilán Martín, Diego

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 1229

diego.gavilan@ua.es Despatx: 0702P1009

Mas Estela, Josep Vicent

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 1229

Vicent.mas@ua.es Despatx: 0702P1009

Merma Molina, Gladys

Contractada Doctora

Tel: 96 5903400

Ext.: 2483

gladys.merma@ua.es Despatx: 0702P1007

Parodi Úbeda, Ana Isabel

Associada

Tel: 96 5903400

Ext.: 1229

ana.parodi@ua.es Despatx: 0702P1009

Sola Reche, José María

Associat

Tel: 96 5903400

Ext.: 1229

jsola@ua.es Despatx: 0702P1009

 

 

Miralles Llorens, Lilia Telf: 96 5903721 Limillo@ua.es

Departament de Didàctica General i Didàctiques Específiques


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3400

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464